ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 


صرفه جویی در هزینه: صرفه جویی در هزینه اغلب اولین هدفی است که به دست می آید . ایده این است که فناوری ، رسیدن به مشتری ها را ، برای فروش به آنها ، و برای ارائه خدمات به آنها آسان تر می کند .
رضایتمندی و وفاداری مشتری :ابزارهای خوب CRM برای مشتریها تجارت با شما را آسان تر می کند ، چه از طریق انعطاف پذیری سلف سرویس که می تواند چیزی را که نیاز دارند سریع تر به دست آورند ، یا به وسیله بدست آوردن اطلاعات هدف گیری شده که بی درنگ مفید است . بسیاری از مطالعات نشان داده است که مشتریان با رضایتمندی بالا تنها خوشحال نیستند بلکه آنها بیشتر می خرند ، هزینه برای خدمات به چیزی که آنها می خرند کمتر می شود نسبت به قیمت کمتر حساس هستند و خوشحال هستند تا حرف و سخن را در مورد فروشنده هایی که طرفدارشان هستند ، گسترش دهند. بنابراین یک سود تجاری متمایز برای مشتریان وفادار رایج وجود دارد.
افزایش سود : سودها نتیجه نهایی دست آورد هر دوی موارد بالا هستند تشخیص بخشی از CRM که نقشی در افزایش سود دارد ، آسان نمی باشد . ولی از آنجایی که همراه با زمان ، سود ها بسیاری از متغیر های اصولی را که در سیستم جدید CRM تغییر کرده اند را نشان می دهند بنابراین مهم میباشد که استراتژی هایی برای اندازه گیری افزایش در سودها که قابل نسبت به ابزار CRM باشد درست کنیم .
رضایتمندی کارکنان :اجرا و پیاده سازی CRM کمی برای تعیین کردن اثر آنها روی رضایت مندی کارمندان ایجاد زحمت و نگرانی می کند ، شاید چون رضایت مندی کارمندان خیلی به ندرت اندازه گیری می شود ، و در هر موردی تخصیص دادن اثر پیاده سازی CRM روی رضایت مندی مشتریان بسیار مشکل می باشد ، حقیقت این است که فراهم بودن ابزارهای خوب یک تفاوت بسیار بزرگ برای کارمندان ایجاد می کند ، به ویژه کارمندانی که مشتاق هستند ارج و بهای بیشتری به مشتریان بدهند ( به زبان دیگر، کارمندان با ارزش )

بینش بهتر تجاری : بینش بهتر تجاری یک فایده دیگر می باشد که بیان آن بصورت کمی ، مشکل است . بینش بهتر تجاری یعنی اینکه شما می توانید مشتریان خود را بهتر بفهمید . بنابراین می توانید محصولات خود را ، استراتژی های بازاریابی ، و در نتیجه سطوح پشتیبانی را وفق دهید . ابزارهای جدیدتر CRM تمایل دارند که تحلیل بهتری داشته باشند ، بنابراین شما می توانید فواید اطلاعات مشتری که در آنها ذخیره شده است را بدست آورید . سد اصلی در برابر بدست آوردن بینش بهتر ، در حقیقت خود ابزار نیست ولی بیشتر این حقیقت است که از اطلاعات موجود ، به خوبی که میتوان استفاده و بهره برداری نمی شود.
 

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)