ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

چه ۱۰ نفر کارمند داشته باشید، چه 2۰۰۰۰ نفر، اگر با مشکلاتی که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد، روبرو هستید، زمان آن فرا رسیده است که از راه حل مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده کنید تا بهتر بتوانید کسب و کار خود را به منظور رشد و سودآوری آتی مدیریت کنید.


1-اگر از سندروم «سردرگمی مسئولیت ها» رنج می برید


هیچ کس دقیقاً نمی داند چه کاری را در چه زمانی انجام دهد. بهترین فرصت ها و مشتریان شما دقیقاً کجا هستند؟ تیم فروش ممکن است رویه ها و فرایند ها را بداند، اما آنرا در یک فایل قدیمی در لپتاپش ذخیره کرده است ، آیا تمام اطلاعات تماس در طی روز توسط یک کارشناس فروش به مراتب بالاتر ارجاع شده است؟ ، چندین پرونده در مورد یک شخص وجود دارد و ممکن است شما را دچار سردرگمی گرداند و هزاران آیای دیگر از این قبیل موضوعات سردرگم کننده که در تمام مراحل کاری با آنها مواجه میشویم .


2-آمار کسانی که از فعالیتهای بازاریابی شما خسته شده اند، افزایش یافته است


افراد زیادی خود را از اشتراک ایمیل ها و خبرنامه های شما خارج می کنند. شکایت ها نسبت به ایمیل ها و SMS های تکراری زیاد شده است. لیست کانتکت های شما بسیار آشفته است، و نمی توانید یک لیست طبقه بندی شده و به روز ایجاد کنید.

3- نمی دانید آخرین اقدامی که کانتکت های کلیدی شما انجام داده اند، چه بوده است


آیا ایمیل پیگیری فرستاده شده است؟ آیا در طول ۲۴ ساعت، تماسی گرفته شده است؟ آیا شکایت مشتری یا درخواست ملاقات او بررسی شده؟ شما مطمئن نیستید آخرین کسی که با مشتری در تماس بوده کیست؟ دلیل کاهش علاقه مشتریان چیست؟

4- شفافیت تصویرتان کم شده است


کارهایی که تیم فروش انجام می دهند با کارهای تیم خدمات مشتریان تطابق ندارد. هردو باید از بازاریابی استفاده کنند، اما نه به شیوه های مشابه. همه موافقند که هماهنگی این گروه ها و یک نگاه سیستماتیک، می تواند شرکت را به هدفش نزدیک کند.

5- از رفتن کارمندان کلیدی خود می ترسید


حتی در دنیای پیشرفته امروز، خطر از دست دادن ارزشمند ترین اطلاعات و داده ها به دلیل ترک یکی از اشخاص کلیدی کسب و کار، بسیاری از سازمان ها را تهدید می کند. اگرچه بسیاری از این داده های حیاتی در فایل های اکسل و ایمیل ها موجودند و یا شاید تا حتی در برابر کارمندی با اینهمه اطلاعات که در جایی ذخیره ندارید و دائماً در حال از دست دادن آن به سر میبرید و اینکه روزها و یا شاید ماهها انتقال این اطلاعات طول بکشد .

6- تیم شما به دنبال ابزار بهتری است


حتی اگر شما یک برنامه رسمی برای ارتباط با مشتریان ندارید، می توانید از این راه حل در بخش های مختلفی از شرکت و برای کارمندان خاصی استفاده کنید، تا با کارایی بالاتری بتوانند فرایند های کاری را انجام دهند و ارتباط مؤثرتری با مشتریان، شرکا، عمده و فروشان و کارکنان برقرار کنند.
به بیان ساده تر بتوانیم از ذهن افراد فاصله گرفته و پا به دنیای سیستماتیک گذاشته و از تغییرات پیرامون خود نهراسیم.
بتوانیم به راحتی عملکرد پرسنل فروش را ارزیابی و مدون سازی نمائیم .
و از همه اینها مهمتر میتوانیم از CRM به واژه CLV( Customer Live Value ) ارزش دوره حیات مشتری برسیم و بتوانیم آن را طی سالهای کاری افزایش داده و شرکتی هدفمند در راستای خواسته های مشتریان بسازیم .
 

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)